Recenzje

Basia i Wojtek 

Gorące podziękowania dla REWELACYJNEJ PANI FOTOGRAF.
Piękne zdjęcia które podkreśliły wyjątkowość tego ważnego la nas dnia. Dziękujemy za wyczucie, smak i klasę oraz cierpliwość i wytrwałość w tym by przy nas nie dać się zwariować 😉 Zdjęcia pięknie wykonane,świetne pomysły na scenerię. Pani Dorotka jest osobą bardzo ciepłą i przesympatyczną uśmiech nie znika nigdy z ust, dlatego też pewnie świetnie się nam współpracowało 🙂 Dziękujemy raz jeszcze i życzymy wszystkiego najlepszego.

Monika i Grzesiek 

Chcieliśmy serdecznie podziękować Pani fotograf za wyśmienite zdjęcia, które dla nas wykonała. Podczas całej uroczystości była praktycznie niewidoczna, dzięki czemu zdjęcia są bardzo naturalne. Sesję plenerową zaplanowaliśmy na inny dzień. Mimo chłodnego dnia bawiliśmy się świetnie. Zdjęcia są rewelacyjne i na pewno będą pamiątką, do której często będziemy wracać 🙂 Pozdrawiamy Monika i Grzesiek

KAMENA Pracownia Ręcznego Malowania Porcelany 

Przedmiotem realizowanego projektu, było wykonanie dokumentacji fotograficznej artystycznego zdobienia porcelany. Przed rozpoczęciem współpracy z Panią Dorotą, długo szukaliśmy fotografa dysponującego odpowiednimi umiejętnościami, pozwalającymi na oddanie kunsztu zdobniczego oferowanej przez nas galanterii porcelanowej. Tą osobą okazała się Pani Dorota Ankudowicz. Dzięki jej profesjonalnemu podejściu do zlecenia, otrzymaliśmy materiał fotograficzny wysokiej jakości, w pełni realizujący nasze oczekiwania. Posiadając takie umiejętności Pani Dorota okazała się osobą miłą, serdeczną i komunikatywną. Dzięki tym cechom nasza współpraca była bezkonfliktowa i bardzo twórcza. Możemy polecić Panią Dorotę Ankudowicz wszystkim, którzy oczekują od fotografa zaangażowania, profesjonalizmu, a także wyczucia estetycznego.

Bożena i Tomek 

Przesympatyczna osóbka, która sprawiła, że nie czuło się „presji” pozowania do zdjęć 🙂 Wszystko działo się spontanicznie i na luzie 🙂 Zdjęcia przepiękne, pomysłowe i idealnie oddające emocje tamtych chwil 🙂 Dziękujemy i przesyłamy serdeczne pozdrowienia!

Gosia i Tadeusz 

Zdjęcia wyśmienite, zrobione bardzo profesjonalnie.Wielka różnorodność zdjęć, wszyscy bardzo zadowoleni ze współpracy. Polecamy wszystkim!!!

Marysia i Kuba 

Zdjęcia profesjonalne, z pomysłem – takie, jakich szukaliśmy. Pani fotograf przesympatyczna, doskonale wykonała swoje zadanie.

Ania i Tomek 

Bardzo dziękujemy za miłą atmosferę jaka panowała podczas wykonywania zdjęć.
Zdjęcia bardzo ładne. Szczerze polecamy !!!

Tomasz Jakub Michałowski 

dziękuje za boskie zdjęcia!!!fotograf 1 klasa kontakt dobry jak z koleżanką ze szkolnej ławki POLECAM WSZYSTKIM

Magda i Tomek 

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pięknych fotografii ślubnych:) Dziękujemy za profesjonalizm, rzetelność oraz niezwykle miłą współpracę. Zdecydowanie polecamy.

Ania i Bartek

Dziękujemy za wykonanie w pełni profesjonalnych zdjęć ślubnych. Fotograf zrobiła fantastyczne ujęcia równocześnie będąc niezauważoną na uroczystości. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy serdecznie przyszłym klientom!